Műanyag égbolt // Chill Garden

2023. július 20. (18:30)

A programra minden jegy elkelt!

Műanyag égbolt
filmvetítés és közönségtalálkozó

Találkozz a film két rendezőjével, Bánóczki Tiborral és Szabó Saroltával, kortyolj bele a Lőrinci Sörfőzde finom kézműves söreibe, és helyezkedj kényelembe: indul az első filmvetítés a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény hangulatos kertjében!

A FILMRŐL:
A 2023-as Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon nagy sikerrel bemutatott Műanyag égbolt (16) egy animációs science-fiction film, melynek cselekménye 100 évvel előre, 2123 Magyarországára repíti a nézőt. Egy állatok és növények nélküli nem túl távoli jövőben, ahol az emberiség túlélésének kegyetlen ára van, egy férfi minden szabályt áthág, hogy megmentse a felesége életét.

Főszerepben:
Szamosi Zsófia és Keresztes Tamás

AZ ESTE MENETRENDJE:
18:30 Kapunyitás
19:00 Beszélgetés a rendezőkkel (A beszélgetést vezeti: Szederkényi Olga)
20:00 Filmvetítés

Jegyár: 1500 Ft
Jegyvásárlás a helyszínen, a program kezdete előtt sem lehetséges, minden jegy elkelt!

A programra váltott belépőjeggyel 19 óráig a múzeum kiállításai is megtekinthetők.

A program a Hernád Ház és a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény közös eseménye.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu