Művészetterápia: workshop // SZABADSÁG

2024. június 14. (18:00)

A programra elfogytak a jegyek!

Szeretnéd felszabadítani a benned rejlő kreativitást és felfedezni a belső szabadságodat?
Vegyél részt az évad utolsó művészetterápia workshopján, amelyen ismét új témával foglalkozunk, a szabadság megélése, értelmezése kerül középpontba.

Júniusi művészetterápia workshopunk tökéletes lehetőséget kínál arra, hogy belső erőforrásainkra összepontosítsunk és kreatív módon fejezhessük ki önmagunkat. A workshop során különböző művészeti technikákat alkalmazunk majd, mint a festést, a rajzolást, a kollázst, hogy felfedezzük a szabadság fogalmát, és azt, mit jelent ez számunkra. Biztonságos és támogató környezetben fogunk dolgozni, ahol szabadon kísérletezhetünk és fejezhetjük ki magunkat anélkül, hogy ítélkeznénk, értékelnénk.

• Mit jelent szabadnak lenni?
• Mi a szabadság számodra?
• Mitől érzed magad szabadnak?

Ha a nyár küszöbén benneteket is mozgatnak ezek a kérdések, és válaszokat kerestek rájuk, szeretettel várunk benneteket az évad utolsó művészetterápia workshopjára!

A workshop egyalkalmas, a múzeum nyitvatartási ideje után, június 14-én, pénteken 18:00-tól 20:30-ig tart.

Létszám: maximum 8 fő

Jegyár: 4.000 Ft/fő
Jegyet kizárólag előre, online lehet váltani!

ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Kérjük, amennyiben már megvásároltad a jegyedet Daróczi Virág programjára, töltsd ki ezt az űrlapot

(A kitöltött kérdőíveket csak a csoportot vezető művészetterapeuta látja.)

A szervezéssel kapcsolatban a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődj, a program tartalmi részével, kérdéseiddel pedig keresheted közvetlenül a csoportot vezető művészetterapeutát, Virágot is, a daroczi.virag@gmail.com címen!

A workshop nem minősül terápiának.