Művészetterápia: zárt csoport // VÁGYAK & ÁLMOK

2024. június 11. (18:00)

A programra elfogytak a bérletek, köszönjük az újbóli nagy érdeklődést!

A múzeumi évad utolsó művészetterápia csoportja új témával jelentkezik: a résztvevők vágyaikon és álmaikon keresztül fedezhetik fel önmagukat.

Júniusban  négyalkalmas művészetterápia csoportra hívunk benneteket, amely során a vágyainkhoz és álmainkhoz kapcsolódunk majd. A Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény kiállításainak, Róth Miksa műhelyének gyönyörű alkotásai között inspirálódunk, és a művészet eszközeit használva merülünk el képzeletünkben, hangot adva belső vágyainknak. Az évad utolsó csoportjában újra felfedezzük álmainkat, teret adunk kreativitásunknak is.

+ Mi a legmélyebb vágyunk, amelyről talán még nem is tudunk?
+ Mi tart vissza attól, hogy megvalósítsuk a vágyainkat?
+ Hogyan kapcsolódnak a vágyaink a való életünkhöz?
+ Mi az, ami igazán fontos számunkra az életben?

A csoport négy alkalmán vágyainkhoz és álmainkhoz kapcsolódva alkotunk a képzőművészet-terápia eszközeit alkalmazva: festünk, rajzolunk, pasztelleket használunk, agyagozunk, kollázst készítünk, mindeközben pedig egyre mélyebben kapcsolódunk majd saját magunkkal. A csoport során egymás alkotásaira is reflektálunk, ezáltal még több szemszöggel és érzéssel gazdagodhatunk a program során.

FONTOS INFORMÁCIÓK A PROGRAMRÓL:

IDŐPONTOK
Első alkalom: június 11. (kedd) 18:00-20:30
A csoportfolyamat miatt a legjobb, ha mindegyik alkalmon részt veszel, így tudod a legtöbbet kivenni a terápiából, így tudsz majd a legjobban gazdagodni.

A további időpontok:
+ június 15. (szombat) 18:00-20:30
+ június 18. (kedd) 18:00-20:30
+ július 2. (kedd) 18:00-20:30

JEGYVÁSÁRLÁS
Négyalkalmas bérlet: 20.000 Ft
Bérletet kizárólag előre, online lehet váltani!

ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Felhívjuk figyelmedet, hogy:
+ a programra kizárólag bérlet váltható!
+ a bérlet mind a négy alkalmon való részvételre jogosít.
+ a művészetterápia zárt csoportos (max. 6 fő), így az első alkalomra megalakuló csoport fixen vesz részt az összes alkalmon, a programba becsatlakozni később nem lehet.
+ a bérleteket csak online lehet megvásárolni, helyszíni jegyváltásra nincs lehetőség.

❗ Kérjük, amennyiben jelentkezel a csoportra, és megvásároltad a bérletedet, töltsd ki ezt az űrlapot
(A kitöltött kérdőíveket csak a csoportot vezető művészetterapeuta látja.)

A szervezéssel kapcsolatban a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődj, a program tartalmi részével, kérdéseiddel pedig keresheted közvetlenül a csoportot vezető művészetterapeutát, Virágot is, a daroczi.virag@gmail.com címen!

A csoport nem minősül terápiának.