Pincétől a padlásig: vendégségben Róth Miksánál

2024. április 20. (11:00)

A programra minden jegy elfogyott.

Pest-Budából Budapest, Felső Külvárosból Erzsébetváros, Gelb Sámuel helyett Róth Miksa.
Város-, kerület-, épület- és családtörténet egy programban!

A Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény Róth Miksa világhírű iparművész egykori otthonában működik, a VII. kerületi Nefelejcs utcában. Nagy sikerű épülettörténeti sétánk során megismerkedünk a mester mindennapjaival, cserfes szolgálóival, házias feleségével, és bejárjuk az épületet pincétől a padlásig, hogy választ kapjunk a legfontosabb kérdésre: hány titkot őrizhetnek egy múzeum falai?

A programot vezeti: Kolocz Dóra muzeológus, a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény szakmai vezetője

Jegyár: 2.500 Ft

Javasoljuk az előzetes online jegyvásárlást! A helyszínen csak akkor lesz lehetőség belépő váltására, ha még marad szabad hely a csoportban.

ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

A programra váltott jeggyel a múzeum kiállításai is szabadon megtekinthetők.

Kapcsolat és további információ:
rothmuzeum@eromuvhaz.hu