Művészetterápia: zárt csoport // KAPCSOLATOK

2024. március 05. (18:00)

A művészetterápia csoportra elkeltek a bérletek, nincs több szabad hely. Hamarosan újabb témával jelentkezünk, kövessétek online felületeinket!

Újra elindulnak művészetterápia csoportjaink!

✳︎ Az első csoport témája: kapcsolatok

A programra szeretettel várjuk azokat is, akik korábban már jártak Daróczi Virág valamely általános csoportjába.

Szeretettel hívunk a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben tartott kapcsolatok tematikájú művészetterápia csoportra, ahol a biztonságos, megtartó közegben való alkotás segít majd bennünket abban, hogy rátekintsünk emberi kapcsolódásainkra.

Gyakran felmerülő téma a művészetterápia csoportokon a kapcsolódás, ami nélkül nem is tudnánk megismerni magunkat és mozgatórugóinkat. Márciusban négy alkalmat szentelünk e témának a zárt művészetterápia csoportban, ahol emberi kapcsolataink tükrében fogunk alkotni.

Kapcsolataink sokrétűek. Nem csupán a családdal, a barátokkal, a kollégákkal, de az önmagunkkal való kötelékkel is ismerkedünk majd, hogy alkotásokon keresztül jelenítsük meg, vizualizáljuk viszonyainkat, kötődéseinket.

✳︎ Milyen kapcsolataink vannak és hogyan élünk bennük?
✳︎ Milyen kapcsolatra vágyunk?
✳︎ Mi a kapcsolat az alkotás és az érzelmek között?

A kérdések megválaszolásában a múzeum kiállításai, Róth Miksa gyönyörű munkái is segítségünkre lesznek. Mozaikalkotások, ólommal körbeszőtt üvegek vezetnek majd minket, intim művészeti terek adnak helyet az alkalmaknak: gyertek, fedezzük fel közösen a művészet erejét, értsük meg együtt a kapcsolatokat és azok kifejeződését!

A művészetterápia csoport során az inspiráló környezet rejtett kincseit, tárgyait is felfedezzük, majd az alkotás útján engedjük szabadjára a kezeinket és fantáziánkat, így igazán maradandót alkotunk. Az alkotás öröme már önmagában pozitív hatással bír, s ehhez nem kell sem rajztudás, sem tehetség, csupáncsak nyitottság. Az alkotások után egymás elkészült műveire is reflektálunk majd.

INFORMÁCIÓK A PROGRAMRÓL

IDŐPONTOK
Első alkalom: március 5. (kedd) 18:00-20:30
A csoportfolyamat miatt a legjobb, ha mindegyik alkalmon részt veszel, így tudod a legtöbbet kivenni a terápiából, így tudsz majd a legjobban gazdagodni.

A további időpontok:
✳︎ március 12. (kedd) 18:00-20:30
✳︎ március 19. (kedd) 18:00-20:30
✳︎ március 26. (kedd) 18:00-20:30

JEGYVÁSÁRLÁS
Négyalkalmas bérlet: 19.990 Ft
Bérletet kizárólag előre, online lehet váltani! JEGYVÁSÁRLÁS

Felhívjuk figyelmedet, hogy:
✳︎ a programra kizárólag bérlet váltható!
✳︎ a bérlet mind a négy márciusi alkalmon való részvételre jogosít.
✳︎ a művészetterápia zárt csoportos (max. 6 fő), így az első alkalomra megalakuló csoport fixen vesz részt az összes alkalmon, a programba becsatlakozni később nem lehet.
✳︎ a bérleteket csak online lehet megvásárolni, helyszíni jegyváltásra nincs lehetőség.

❗ Kérjük, amennyiben jelentkezel a csoportra, és megvásároltad a bérletedet, töltsd ki ezt az űrlapot! - https://forms.gle/3cdMbtvoX7gcCHBe8
(A kitöltött kérdőíveket csak a csoportot vezető művészetterapeuta látja.)

A szervezéssel kapcsolatban a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődj, a program tartalmi részével, kérdéseiddel pedig keresheted közvetlenül a csoportot vezető művészetterapeutát, Virágot is, a daroczi.virag@gmail.com címen!

A csoport nem minősül terápiának.