Legyen fény! • mindful merülés önmagunkban

2023. december 14. (18:30)

Hogyan inspirálhat minket Róth Miksa az igazi önmagunk ünneplésére decemberben?
Hogyan segíthet az üvegfestményeken átszűrődő fény, hogy magunkat is tisztábban lássuk?

Róth Miksa színt hozott a fénybe az üvegfestményeivel, amiken keresztül most önmagadba nyerhetsz majd betekintést. Ezen a workshopon mindful jelenléttel merülünk el a fényben, a színekben, a formákban és találkozunk azzal az önvalónkkal, akiről sokszor megfeledkezünk az év végi rohanásában.
Gyere lelassulni és visszatalálni a mosolyodhoz velünk!
Mindfulness: tudatos jelenlét, éber figyelem, tudatosság
Kovács Eszter (Mat on the Moon) egyedülálló, műtárgyainkhoz kapcsolódó, azokra épülő programot dolgozott ki, amely immáron második alkalommal kerül megrendezésre múzeumunkban.
Maximum létszám: 20 fő
A program időtartama 2 óra, 18:30-tól 20:30-ig tart.
Jegyár: 4.000 Ft
Jegyek válthatók online vagy a múzeum jegypénztárában.

Javasoljuk az előzetes jegyvásárlásást! A helyszínen, a program kezdete előtt csak akkor lesz lehetőség jegyváltásra, ha marad még szabad hely a csoportban.
További információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu