Élményműhely: felnőtt alkotóműhely // mécsestartó és karácsonyfadísz

2023. december 13. (18:00)

A programra minden jegy elkelt!

Élményműhely decemberben is!
Felnőtt alkotóműhelyünkön ezúttal lakásunk dekorálásába fogunk, melyhez inspirációt a szecessziós művész, Róth Miksa alkotásai szolgáltatják.

Az ünnepekhez közeledve újra ecsetet ragadunk, hogy otthonunkba a múzeum műtárgyai által inspirált dísztárgyakat alkossunk.
Októberben nagy sikerrel zajlott első alkotóműhelyünk, ahol az üvegfestés technikájával alkottunk, így ezúttal ismétlünk: az üvegfestés mellett akrill festéket is használunk majd.

A múzeum munkatársai által tartott foglalkozások alkalmain nem egy-egy technika magasszintű elsajátítása a cél, hanem a közös alkotás örömének megélése, a hétköznapokból való kiszakadás elősegítése, a múzeum alkotóterében való elmélyülés lehetővé tétele.

A  decemberi alkalom témája: mécsestartó és karácsonyfadísz

Az alkotás kezdete 18:00, de a programra jegyet váltók 17:30-tól egy rövid tárlatvezetésen is részt vehetnek.

Jegyár: 2.500 Ft/fő

Csoportlétszám: 8 fő

Javasoljuk az előzetes jegyvásárlást! A helyszínen, a program kezdete előtt csak akkor lesz lehetőség belépő vásárlására, ha marad még szabad hely a csoportban.