RÓTH SZALON ✧ ŐSZ // Haydn Barytontrio

2023. november 26. (17:00)

A PROGRAMRA MINDEN JEGY ELKELT!

Évszakzáró koncerttel várjuk látogatóinkat visszatérő Róth Szalon programsorozatunkon!

Csodaszép szalon, klasszikus zene, szecessziós műtárgyak és egy nyugalmas vasárnap délután: ezt ígéri a Róth Szalon eseménysorozat a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben. Róth Miksa és családja egykori otthonában most ismét a zene kap kiemelkedő szerepet, műtárgyaink sajátos tartalommal töltődnek fel, és vendégeinkkel közösen merülnek el a dallamok nyújtotta békés közegben.

November 26-án rövid műtárgyséta után a Haydn Barytontrio koncertjét hallgathatjuk meg a múzeum földszinti kiállítóterében, Róth Miksa üvegablakainak ölelésében. A Haydn Barytontrio együttesét Kakuk Balázs alapította 1980-ban azzal a céllal, hogy Joseph Haydn Esterházy Miklós hercegnek barytongambára írt közel kétszáz művét eredeti hangszeren, korabeli menzúrában megszólaltathassa.

✧ Maximum létszám: 30 fő
✧ Jegyár: 2.500 Ft

Jegyek kaphatók online és a múzeum jegypénztárában.
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS: https://rothmuzeum.jegyx1.hu/eloadas/2854/roth-szalon-osz-haydn-barytontrio

A programra váltott belépőjeggyel a múzeum kiállításai is szabadon megtekinthetők.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, K11 Művészeti és Kulturális Központ

A programváltozás jogát fenntartjuk!