Kálvintól Móriczig: séta Pestről Budára a Róth műhely nyomait kutatva

2023. november 12. (14:00)

A PROGRAMRA MINDEN JEGY ELKELT!

Új sétánk debütál novemberben a Múzeumok Őszi Fesztiválján: ezúttal Buda is felkerül sétatérképünkre, és megnézzük, milyen kincseket rejtenek a IX. és a XI. kerület épületei!

A főváros telis tele van a Róth Miksa műhelyének munkáival, legyen szó akár mozaikról, akár ólmozott üvegről. Nem is gondolnánk, hogy mennyi megbúvó alkotás előtt megyünk el nap mint nap, és hány izgalmas iparművészeti alkotás figyeli a villamosokat a Bartókon. Ezúttal a Kálvin tér és a Móricz Zsigmond körtér között kutatjuk a Róth műhely nyomait, tartsatok velünk ezúttal is!

Sétáljunk együtt Pestről Budára!

Jegyár: 2.000 Ft

Maximum létszám: 15 fő

Sétavezető: Talabér Flóra tárlatvezető

A séta találkozási pontja: 1091 Budapest, Kálvin tér 7., a Kálvin téri református templom előtt

FONTOS INFORMÁCIÓK:

• A múzeum város sétáira kizárólag előre, online lehet jegyet váltani.
• Ha valaki nem tud részt venni a sétán, jegyét beválthatja valamely következő alkalomra. Kérjük, ilyen esetben a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődjön!
• A sétákat rossz időben is megtartjuk. Extrém időjárási körülmények esetén a múzeum Facebook oldalán kommunikáljuk az esetleges változásokat. (rothmuzeum)
• Ha valaki nem ér oda időben az indulási helyszínre, a séta indulási időpontja előtt keresse a sétavezetőt, a programnál megadott mobiltelefonszámon.
• A sétákkal kapcsolatban bővebb információ a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen kérhető.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

Az esemény a Múzeumok Őszi Fesztiválja programsorozat része.