BETELT! Élményműhely: felnőtt alkotóműhely // Múzeumok Őszi Fesztiválja

2023. október 25. (18:00)

A programra minden jegy elkelt!

Új alkotásközpontú sorozatunk indul októberben felnőtteknek szóló élményműhely formájában Róth Miksa szecessziós üvegművész otthonában.

Szebbnél szebb üvegekből inspirálódva mi is ecsetet ragadunk, és az otthonról hozott üveg tárgyainkat, az újrahasznosítás jegyében, új köntösbe bújtatjuk. A kreatív alkotás előtt ismerkedünk Róth Miksa művészetével, hogy kiállításainkat bejárva ihletet kapjunk, és egy csendes foglalkozás keretében saját alkotásba kezdjünk.

A múzeum munkatársai által tartott foglalkozások alkalmain nem egy-egy technika magasszintű elsajátítása a cél, hanem a közös alkotás örömének megélése, a hétköznapokból való kiszakadás elősegítése, a múzeum alkotóterében való elmélyülés lehetővé tétele.

Jegyár: 2.500 Ft/fő
Csoportlétszám: 10 fő

Javasoljuk az előzetes online jegyvásárlást! A helyszínen csak akkor lesz lehetőség belépő váltására, ha még marad szabad hely a csoportban.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

Az esemény a Múzeumok Őszi Fesztiválja programsorozat része.