STORY/TIME: KVÍZEST // Múzeumok Őszi Fesztiválja

2023. október 12. (19:00)

Polgári mulatozás, furfangos kérdések és meghökkentő válaszok várnak benneteket a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény tematikus kvízestjén.

✧
Igaz-hamis állítások csatája egy kiállítóteremben?
Rejtvényfejtés múzeumban?

Ez alkalommal mindent lehet!
2-3 fős társaságoknak szóló kvízestet szervezünk a múzeum földszinti kiállítóterében, amely során a múzeum új oldaláról mutatkozik be, és fellebbenti a fátylat Róth Miksa és családja néhány izgalmas titkáról is.

A győztes csapatot múzeumi nyeremények várják.

A kvíz kezdete 19 óra, a programra váltott jeggyel 18-19 óra között a múzeum kiállításai is megtekinthetők.

Az este menete:
18:00-19:00 fakultatív kiállításnézés
19:00-20:30 kvíz

A programra csapatonként egy belépő váltása szükséges!
Jegyár: 4.500 Ft.
A jegy tartalmazza a csapattagok számára a kiállítások megtekintését 18-19 óra között, valamint a kvízen való részvételt is.

A jelentkezés menete:
1. ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS
2. REGISZTRÁCIÓS ADATLAP KITÖLTÉSE

A kvízest szabályai:

• A programra 2-3 fős csapatok jelentkezését várjuk!
• A kvízestre várhatóan 6-8 csapat jelentkezését tudjuk fogadni, a múzeum tereinek méretéből adódóan.
• A programra ára csapatonként 4.500 Ft, amely díj tartalmazza a csapat minden tagja számára a kiállítások megtekintését, valamint a kvízen való részvételt is. A programra jegyet váltani előzetesen, online lehet! ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS
• A részvétel feltétele - az előzetes, online jegyváltás után -  az alábbi regisztrációs kérdőív kitöltése, amely beérkezését követően a résztvevők számára részletes tájékoztatást küldünk. REGISZTRÁCIÓS KÉRDŐÍV
• A kvízest során a múzeum kiállítótereiben étel és ital fogyasztása tilos! Erre a múzeum alkotóműhelyében lesz lehetőség.
• Az este összes kellékét múzeumunk biztosítja, csak magatokat kell hoznotok!
• A program hossza várhatóan 1,5 óra, kb. 19:00-20:30 között.
• A kvíz összes résztvevőjét emlékalappal, a győzteseket múzeumi ajándékokkal jutalmazzuk!

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

Az esemény a Múzeumok Őszi Fesztiválja programsorozat része.