Pedagógusok délutánja // Múzeumok Őszi Fesztiválja

2023. október 04. (14:00)
A Múzeumok Őszi Fesztiválján idén is gondolunk a pedagógusokra: október 4-én délután intézményünk ismeretátadási, múzeumpedagógiai céljait helyezzük előtérbe, és mutatjuk be az érdeklődő tanároknak, óvodapedagógusoknak, ifjúsági és más közösségszervezőknek.
Az idei pedagógus workshopon kiállításaink, foglalkozásaink megismerésén túl utazó pedagógiai programunk lehetőségeiről is beszélgetni fogunk.

A résztvevő pedagógusok számára ajándékkal is készülünk: amennyiben elhozzák osztályaikat a múzeumba, kedvezményes áron vehetnek részt foglalkozásainkon, programjainkon.

✳︎ A program kétszer indul október 4-én, 14 és 17 órakor.
✳︎ A workshopokon időpontonként maximum 10 főt tudunk fogadni.

A programot vezeti: Kolocz Dóra, a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény szakmai vezetője és György Mária tárlatvezető

A Pedagógusok délutánja ingyenes program, de előzetes regisztrációhoz kötött!

Regisztrálni e-mailben lehet, a kolocz.dora@eromuvhaz.hu címen, a választott időpont megadásával.

A program a Múzeumok Őszi Fesztiválja programsorozat része.