Művészetterápia: zárt csoport // UTAZÁS

2023. október 03. (18:00)

Októberi csoportunkra elfogytak a bérletek. Hamarosan újabb időpontoknak és témákkal jövünk, kövessétek online felületeinket!
Köszönjük az újabb nagy érdeklődést!

Tematikus, zárt csoportos művészetterápia indul a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben!

✳︎ Az októberi csoport témája: utazás

A programra szeretettel várjuk azokat is, akik korábban már jártak Daróczi Virág valamely általános csoportjába.

Neked mit jelent az utazás? Kikapcsolódást? Új élményeket? Kilépést a komfortzónádból?

Az utazás nemcsak ismeretet ad, hanem a belső fejlődés lehetőségét is. Elemi vágyunk, hogy utazzunk, hogy új helyeket fedezhessünk fel, és eddig ismeretlen embereket ismerhessünk meg. A fizikai utazáson túl a jellem fejlődésének lehetősége is megjelenik az utazásban, amivel gyakran a komfortzónájából is kimozdítja az utazót.

Az utazás, vagyis az úton levés semmihez sem hasonlítható terepet biztosít az önmagunkkal való találkozáshoz, a befelé forduláshoz.

Szeretettel hívunk egy különleges, izgalmas témával dolgozó, ötalkalmas művészetterápia csoportra, ahol asszociációk mentén fedezzük fel az utazás mögött bujkáló érzéseinket, de utazási élményeinken túl a belső utunkat is megfigyeljük majd.

Használunk mindehhez asszociációs kártyákat, szemet gyönyörködtető Róth Miksa alkotásokat, meséket és persze a saját kezünket is.

Az alkotásokat festékkel, pasztellekkel, ceruzákkal és filcekkel visszük papírra, ami már önmagában is felszabadító élménnyel bír, de a csoport ereje még többet ad majd ehhez a reflexiók által.

Ha kíváncsi vagy, milyen érzések kavarognak benned az utazás témájában, szívesen alkotnál és reflektálnál, akkor jelentkezz az októberi öt alkalmas művészetterápia csoportra!

INFORMÁCIÓK A PROGRAMRÓL

IDŐPONTOK

Első alkalom: október 3. (kedd) 18:00-20:30
A csoportfolyamat miatt a legjobb, ha mindegyik alkalmon részt veszel, így tudod a legtöbbet kivenni a terápiából, így tudsz majd a legjobban gazdagodni.

A további időpontok:
✳︎ október 10. (kedd) 18:00-20:30
✳︎ október 17. (kedd) 18:00-20:30
✳︎ október 24. (kedd) 18:00-20:30
✳︎ október 31. (kedd) 18:00-20:30

JEGYVÁSÁRLÁS

Ötalkalmas bérlet: 19.990 Ft
Bérletet kizárólag előre, online lehet váltani: https://rothmuzeum.jegyx1.hu/eloadas/2699/muveszetterapia-csoport-utazas

Felhívjuk figyelmedet, hogy:
✳︎ a programra kizárólag bérlet váltható!
✳︎ a bérlet mind az öt októberi alkalmon való részvételre jogosít.
✳︎ a művészetterápia zárt csoportos (max. 6 fő), így az október 3-i alkalomra megalakuló csoport fixen vesz részt az összes alkalmon, a programba becsatlakozni később nem lehet.
✳︎ a bérleteket csak online lehet megvásárolni, helyszíni jegyváltásra nincs lehetőség.

Kérjük, amennyiben jelentkezel a csoportra, és megvásároltad a bérletedet, töltsd ki ezt az űrlapot!

(A kitöltött kérdőíveket csak a csoportot vezető művészetterapeuta látja.)

A szervezéssel kapcsolatban a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődj, a program tartalmi részével, kérdéseiddel pedig keresheted közvetlenül a csoportot vezető művészetterapeutát, Virágot is, a daroczi.virag@gmail.com címen!

A csoport nem minősül terápiának.