BETELT! Róth Szalon: Nyár // Roman Iván és Roman Mikola

2023. augusztus 27. (17:00)
A programra minden jegy elkelt, helyszíni jegyváltásra nincs lehetőség!
Köszönjük megértéseteket!

Ismét Róth Szalon a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben!

Évszakzáró koncerttel várjuk látogatóinkat visszatérő Róth Szalon programsorozatunkkal!

Csodaszép szalon, klasszikus zene, szecessziós műtárgyak és egy nyugalmas vasárnap délután: ezt ígéri a Róth Szalon eseménysorozat a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben. Róth Miksa és családja egykori otthonában most ismét a zene kap kiemelkedő szerepet, műtárgyaink sajátos tartalommal töltődnek fel, és vendégeinkkel közösen merülnek el a dallamok nyújtotta békés közegben.

Augusztus 27-én rövid műtárgyséta után Roman Iván és Roman Mikola közös hegedűkoncertjét hallgathatjuk meg a múzeum földszinti kiállítóterében, Róth Miksa üvegablakainak ölelésében. (Jó idő esetén a koncert a múzeum udvarán kerül megszervezésre.)
Műsor: Bartók duók

✧ Maximum létszám: 30 fő
✧ Jegyár: 2500 Ft

A programra váltott belépőjeggyel a múzeum kiállításai is szabadon megtekinthetők.
Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, K11 Művészeti és Kulturális Központ, Erzsébetváros Önkormányzata

A programváltozás jogát fenntartjuk!