Külön falka // Chill Garden

2023. augusztus 17. (20:00)
Külön falka
filmvetítés

Kortyolj bele a Lőrinci Sörfőzde finom kézműves söreibe, és helyezkedj kényelembe: indul az utolsó nyári filmvetítés a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény hangulatos kertjében!

A FILMRŐL:
A tizenkét éves Niki (Horváth Zorka) nagyszüleivel él, akik nem tudják kordában tartani a vadóc, az iskolában nehezen beilleszkedő gyereket. Amikor Niki megtudja, hogy édesapját, Tibort kiengedték a börtönből, minden tiltás ellenére felkeresi a férfit. Tibor (Dietz Gusztáv) kidobóként dolgozik a budapesti éjszakában. Magának való alkat, erőszakos természete miatt állandó harcban áll a környezetével. Sötét múltja és egy családi titok miatt kerüli a lányával való találkozást, de Nikit nehezebb lerázni, mint gondolta.

A programra váltott belépőjeggyel 20 óráig a múzeum kiállításai is megtekinthetők.
A filmvetítés várható kezdete: 20:15

Jegyár: 1500 Ft
Online jegyvásárlás: https://rothmuzeum.jegyx1.hu/eloadas/2596/kulon-falka-chill-garden
Jegyvásárlás a helyszínen, a program kezdete előtt csak akkor lehetséges, ha van még szabad hely!

A program a Budapest Kertmozi és a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény közös eseménye.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu