Rossz versek // Chill Garden

2023. augusztus 03. (18:30)

Rossz versek
filmvetítés és közönségtalálkozó

Hallgasd meg a filmről szóló beszélgetést Varga Dénessel, a filmhu - a magyar moziportál főszerkesztőjével, kortyolj bele a Lőrinci Sörfőzde finom kézműves söreibe, és helyezkedj kényelembe: folytatódnak a filmvetítések a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény hangulatos kertjében!

A FILMRŐL:
A 33 éves Merthner Tamás magánélete romokban, mert párizsi ösztöndíját töltő barátnője, Anna éppen most szakított vele. Tamás önsajnálatában a múltjában kezdi keresni a választ arra, hogy a szerelem valóban csak akkor létezik-e, amikor már gyakorlatilag nincs.
Magánéleti problémáinak feldolgozása mellett Tamás emlékeiből ébred rá a mai társadalom elveszettségére is, ezúton kapunk egy rendkívül szubjektív képet Magyarország jelenéről.

AZ ESTE MENETRENDJE:
18:30 Kapunyitás
19:00 Beszélgetés Varga Dénessel (A beszélgetést vezeti: Szederkényi Olga)
20:00 Filmvetítés

Jegyár: 1500 Ft
Online jegyvásárlás: https://rothmuzeum.jegyx1.hu/eloadas/2555/rossz-versek-chill-garden
Jegyvásárlás a helyszínen, a program kezdete előtt csak akkor lehetséges, ha van még szabad hely!

A programra váltott belépőjeggyel 19 óráig a múzeum kiállításai is megtekinthetők.

A program a Hernád Ház és a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény közös eseménye.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

Kapcsolat és további információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu