Pedagógusok délutánja // Múzeumok Őszi Fesztiválja

2022. október 12. (14:00)

Kedves Látogatóink!

A pedagógusok napja elmarad, későbbi időpontban kerül megrendezésre. A pótlásról hamarosan értesítünk benneteket!

Köszönjük megértéseteket!

--

Róth Miksa egykori otthonában most az ismeretátadás kerül előtérbe, bemutatjuk múzeumpedagógiai kínálatunkat, élményt és tudást adó ötleteinket, demonstrációs tárgyainkat, és örömmel várjuk a pedagógusok tanácsait, meglátásait is.

A résztvevő pedagógusok számára ajándékkal is készülünk: amennyiben elhozzák osztályaikat a múzeumba, kedvezményes áron vehetnek majd részt foglalkozásainkon, programjainkon.

A program kétszer indul október 12-én, 14 és 17 órakor.

A programot vezeti: Kolocz Dóra, a Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény szakmai vezetője

A Pedagógusok délutánja ingyenes program, de előzetes regisztrációhoz kötött!

Regisztrálni e-mailben lehet, a kolocz.dora@eromuvhaz.hu címen, a választott időpont megadásával.

A program a Múzeumok Őszi Fesztiválja eseménysorozat részeként valósul meg.