Művészetterápia workshop // VÁLTOZÁS

2022. szeptember 03. (18:00)
MINDEN JEGY ELKELT!
Szeptember legelején, az ősz első napjain a változás fogalma és megélése kerül a középpontba.

Szeretettel hívunk a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben tartott változás tematikájú művészetterápia workshopra, ahol egy biztonságos, megtartó közegben alkothatunk. A meleg évszak végén olyan kérdésekre keressük a választ, hogy a nyárból őszbe fordulás hogyan hat ránk? Milyen kérdéseket, nehézségeket vet fel? Milyen változásokkal nézünk szembe egy évszak határán, az ősz küszöbén?

A workshop során az inspiráló környezet rejtett kincseit, tárgyait is felfedezzük, majd az alkotás útján engedjük szabadjára a kezeinket és fantáziánkat, így igazán maradandót alkotunk. Az alkotás öröme már önmagában pozitív hatással bír, s ehhez nem kell sem rajztudás, sem tehetség, csupán csak nyitottság.

Az alkotások után reflektálni fogunk az elkészült művekre.

Jegyár: 3000 Ft/fő

Jegyet online, ezen a linken lehet váltani:

Kérjük, amennyiben már megvásároltad a jegyedet Daróczi Virág programjára, töltsd ki ezt az űrlapot!

(A kitöltött kérdőíveket csak a csoportot vezető művészetterapeuta látja.)

A szervezéssel kapcsolatban a rothmuzeum@eromuvhaz.hu címen érdeklődj, a program tartalmi részével, kérdéseiddel pedig keresheted közvetlenül a csoportot vezető művészetterapeutát, Virágot is, a daroczi.virag@gmail.com címen!

A workshop nem minősül terápiának.

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, Erzsébetváros Önkormányzata