Múzeumok Majálisa x Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény

2022. május 21. - 22.

Múzeumok Majálisa x Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény

Két év kihagyás után visszatér a Magyar Nemzeti Múzeumba és a Múzeumkertbe május 21-22-én, szombaton és vasárnap a Múzeumok Majálisa!

Az esemény több mint 70 múzeum részvételével, napközben gyerekprogramokkal, ingyenes tárlatvezetésekkel, változatos gasztro élményekkel, WAMP dizájn vásárral, este pedig koncertekkel várja a látogatókat. A színes programok mellett a szakmai közönségnek előadásokat és konferenciát is szerveznek.

A Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény standjánál megismerkedhettek múzeumpedagógiai programjainkkal, és többféle játékra is hívunk benneteket: megmutatjuk a szecesszió világát és a Róth-család egykori otthonának néhány részletét is! Meghallgathatjátok vasárnap szakmai előadásunkat a múzeum új működéséről, valamint szombaton egyórás alkotóprogrammal is várunk mindenkit!

A Múzeumok Majálisa programjai, valamint az esti koncertek mindkét napon ingyenesek.