CSALÁDI DÉLELŐTT: KARÁCSONY RÓTHÉKNÁL

2021. december 18. (09:30)

Családi délelőtt: karácsony Róthéknál

???? Családi programmal zárjuk az évet: 2021 egyik utolsó programján, a közelgő ünnepek jegyében időutazunk ⌛ és átszellemülünk ????: egy asztalhoz ülünk a Róth család tagjaival, és belehallgatunk ünnepi beszélgetéseikbe! ????

Bekukkantunk a családi évzáró eseményre: nézelődünk egymásnak adott ajándékaik között ????, ünnepi díszbe öltöztetjük a lakást ????, és közösen gondoljuk ki, miként ünnepelte az egykori Róth-család a karácsonyt!

????️ 20. század eleji ünnepnapok, zimankós Budapest, háborús és békebeli év végi ünnepek: családi nap 5-10 éveseknek és szüleiknek a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben! ????????️

A program menete:
1️⃣ interaktív családi felfedezés és játék a múzeum kiállításain,
2️⃣ kreatív alkotófeladatok és kézműveskedés.

A program hozzávalói:
???? vidám gyerekek és szülők,
???? ünnepi muzsika,
???? fantázia, kreativitás,
???? sok móka és kacagás!

???? A program ára 350 Ft/fő (szülőknek és gyerekeknek is), 6 év alatt ingyenes. Jegyvásárlás a helyszínen lehetséges, a programot megelőzően, a múzeum jegypénztárában.

❗❗ A program regisztrációköteles! ❗❗
Regisztráció: https://forms.gle/WY5kET6dAZCEGFXq5

Maximum létszám: 20 gyermek

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, Erzsébetváros Önkormányzata