PINCÉTŐL A PADLÁSIG: VENDÉGSÉGBEN RÓTH MIKSÁNÁL

2021. december 04. (11:00)

Pincétől a padlásig: vendégségben Róth Miksánál // épülettörténeti séta • ünnepi különkiadás

❗A program teltházas, minden jegy elkelt.❗
Kövessétek Facebook oldalunkat és honlapunkat, januárban újabb időpontot hirdetünk! Újfent köszönjük a nagy érdeklődést!
--

Már december elején megkezdődik az ünnepi készülődés a Róth-család egykori otthonában ????✨
December 4-én 11 órakor a várakozás és a közelgő ünnepek jegyében évzáró épülettörténeti sétát hirdetünk, ahol a ház történetén túl a 20. század első felének karácsonyaiba is bepillantást engedünk. ????

????️ A Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény Róth Miksa világhírű iparművész egykori otthonában működik, a VII. kerületi Nefelejcs utcában. Épülettörténeti sétánk során megismerkedünk a mester mindennapjaival, cserfes szolgálóival, házias feleségével, és bejárjuk az épületet pincétől a padlásig, hogy választ kapjunk a legfontosabb kérdésere: hány titkot őrizhetnek egy múzeum falai? ????

Épülettörténeti séta a Róth Miksa Emlékház és Gyűjteményben december 4-én 11 órakor!

???? Felhívjuk figyelmüket, hogy a program ára egységesen 1000 Ft/fő.
A programjeggyel a rendezvény után a múzeum kiállításai is megtekinthetők.

❗❗ Tájékoztatjuk a tisztelt érdeklődőket, hogy jegyvásárlás kizárólag előre, online lehetséges! ❗❗
Jegyvásárlás: https://jegyx1.hu/.../pincetol-a-padlasig-unnepi-kulonkiadas

További információ: rothmuzeum@eromuvhaz.hu

A program szervezői: Róth Miksa Emlékház és Gyűjtemény, Erzsébetváros Önkormányzata